درباره ما

شرکت ابتکار اندیشان سبز

شرکت ابتکار اندیشان سبز، پیشرو در زمینه فرهنگ، آموزش و تولید محتوا، از سال 1383 توسط گروهی از متخصصین این حوزه بنا نهاده شد. در ابتدا فعالیت های شرکت محدود به آموزش و فعالیت های آموزش آنلاین بود، اما به تدریج با برنامه ریزی منسجم و بهره گیری از زیرساخت های بروز،توسعه فضای آموزش آنلاین و آفلاین، توان اجرایی تخصصصی شرکت را در زمینه آموزش مجازی افزایش داد به نحوی که در حال حاضر بیش از 50 مرکز دانشگاهی و 100 مرکز آموزشگاهی مشترک خدمات این شرکت هستند. 

ارائه خدمت همزمان به حدود 20000 دانشجوی همزمان در بیش از 10000 کلاس آنلاین افتخاری است که امروز به دلیل حمایت و اعتماد شما مشتریان و اعتماد پذیری شرکت ابتکار اندیشان سبز بدست آمده است.

شرکت ابتکار اندیشان سبز در زمینه خدمات فرهنگی واحد انتشارات خود را  از سال 1389 راه اندازی نمود که دستاورد آن چاپ و نشر بیش از 300 عنوان کتاب فاخر تا به این لحظه بوده است.

یکی دیگر از محصولات ویژه ی دیگری نیز در واحد انتشارات این شرکت تولید شده است، محصول مدیریار نام دارد. این محصول که نوع پیشرفته دفتر برنامه ریزی است ویژه مدیران، فروشندگان و صاحبان کسب و کار طراحی و تولید شده است. جهت استفاده ی ساده تر از این محصول،  نسخه الکترونیکی آن نیز که به صورت اپلیکیشن اندرویدی است در دست تولید می باشد و به زودی به دست علاقه مندان خواهد رسید

برنامه نویسی و طراحی CHANGIZYV@GMAIL.COM

درباره شرکت

شرکت ابتکار پیشرو در صنعت آموزش مجازی، تولید محتوای و پشتیبانی فضای مجازی و تولید محصولات فرهنگی کتاب و نشریات؛ همواره پشتیبانی فعالین فرهنگ و آموزش کشور

هدف ما گروه از آغاز، تامین بهترین راهکارها و ایجاد ساختار پر سرعت شبکه با ضریب امنیت بالا به بازار ایران بوده و به گواهی سابقه فعالیت تخصصی چندین ساله, این شرکت در عرضه سیستم برگزاری وب کنفرانس Adobe Connect (کلاس مجازی – Virtual classroom) و سامانه مدیریت آموزش الکترونیک LMS در ایران پیشگام بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به : شرکت ابتکار اندیشان سبز می باشد.